Aboutus Vila Radovic, Ulcinj apartmani
Vila Radovic
Surfing s padákem
Lovecký turismus

Jedna z nejatraktivnějších destinací na Jadranu pro surfování je právě Velká pláž u Ulcinju.

Surfování s padákem je relativně nový extrémní sport a představuje kombinaci elementů windsurfingu,snowbordingu a paraglidingu.

Vítr,rozlehlá písčitá pláž a velký počet slunečních dnů v roce, to je ideální kombinace pro surfování s padákem.Proto je ulcinjská Velká pláž na samém vrcholu pro milovníky tohoto sportu.

V průběhu sezóny, od začátku května do konce října, Velkou pláž navštíví početní surfaři z celého světa.Pro milovníky tohoto sportu nabízíme ubytování v našich pokojích a apartmánech za stejné ceny, jako i pro ostatní hosty.

I milovníci lovu budou našimi milými hosty.Díky skutečnosti příznivého stanoviště pro život a reprodukci ptáků a divoké zvěře má Ulcinj výborné podmínky pro rozvoj lovecké turistiky. V Ulcinju a okolí se nejvíce loví : sluky, divoké kachny,křepelky,koroptve,divoké svině,lišky,jezevci,šakali..


Toto místo je pravý ráj pro ornitologické labužníky,protože zde vidí mnoho druhů ptáků, z nichž některé jsou velmi řídké. Oblast Štoj u Ulcinju,Skadarské jezero,okolí řeky Bojany jsou terény s největším významem pro faunu ptáků celé Evropy.